Діяльність Центру

План заходів

Пов’язано з: Demokratichna shkola

Графік проведення тренінгів, майстерень, конференцій та інших заходів у рамках Програми


Перший цикл Програми (2016-2017)

24 – 29 січня 2016

Тренінг для тренерів Всеукраїнської мережі Програми «Демократична школа», м.Львів

1 березня 2016 

Конференція з нагоди відкриття Програми в Міністерстві освіти та науки України, пр.Перемоги, 10, м.Київ; Онлайн-трансляція заходу 

 

Тренінги для шкільних команд 

2-5 березня 2016

Тренери: Олег Овчаренко, Людмила Дух, Ірина Целухіна, Світлана Ніколаєнко, Наталія Крат, Світлана Овчаренко Школи-учасниці: Дніпровокам'янка, Сєвєродонецьк, Миргород, Глухів, Черкаси, Носачів, Харків, Рубіжне. Місце проведення: м.Київ

7-10 березня 2016

Тренери:Тетяна Мелещенко, Людмила Микитюк, Ольга Боярчук, Лілія Гонюкова, Катерина Зезюліна, Тетяна Філіпенко, Ірина Рибак, Галина Ломакіна.  Школи-учасниці: Покровське, Маріуполь, Краматорськ, Слов'янськ, Славутич, Ірпінь, Ніжин, Десна. Місце проведення: м.Київ

14-17 березня 2016

Тренери: Ірина Боднар, Анатолій Ковтонюк, Світлана Присяжнюк, Андрій Мельник, Наталія Кідалова, Олена Арутюнян.  Школи-учасниці: Залізниця, Ковель, Житомир, Мелітополь, Кіровоград, Чорноморськ, Рівне, Гола Пристань. Місце проведення: м.Львів

19-22 березня 2016

Тренери: Андрій Залужний, Наталія Герасим, Оксана Полівчак, Ярина Сухецька, Віталій Півторак, Наталія Маркусь, Галина Проців, Андрій Вишняк. Школи-учасниці: Вінниця, Ужгород, Львів, Миколаїв, Полтава, Заліщики, Хмельницьк, Чернівці. Місце проведення: м.Львів                                                     

Майстерні у школах  - презентація програми, робота ініціативної групи з інструментом розвитку школи, оцінка ситуації

24-25 березня

−−

Носачів

11-12 квітня

−−

Львів

24-25 березня

−−

Десна

11-12 квітня

−−

Чернівці

26-27 березня

−−

Миргород

12-13 квітня

−−

Глухів

27-28 березня

−−

Залізниця

12-13 квітня

−−

Чорноморськ

28-29 березня

−−

Славутич

13-14 квітня

−−

Слов'янськ

29-30 березня

−−

Дніпровокам'янка

14-15 квітня

−−

Заліщики

29-30 березня

−−

Рубіжне

15-16 квітня

−−

Черкаси

29-30 березня

−−

Рівне

19-20 квітня

−−

Житомир

30-31 березня 

−−

Ужгород

20-21 квітня 

−−

Полтава

31 березня-1 квітня

−−

Ковель

20-21 квітня 

−−

Вінниця

31 березня-1 квітня

−−

Харків

25-26 квітня

−−

Гола Пристань

31 березня-1 квітня

−−

Ніжин

25-26 квітня

−−

Ірпінь

31 березня-1 квітня

−−

Краматорськ

25-26 квітня

−−

Миколаїв

5-6 квітня

−−

Кіровоград

28-29 квітня

−−

Мелітополь

5-6 квітня

−−

Хмельницьк

 

−−

Покровське

8-9 квітня

−−

Сєвєродонецьк

 7-8 квітня

−−

Маріуполь

травень-червень 2016

Майстерні в школах - розробка плану дій

15-20 серпня 2016

Тренінг для тренерів

вересень-жовтень 2016

Майстерні в школах - запуск шкільних проектів

листопад - лютий 2016

Майстерні в школах - проміжний моніторинг змін

квітень-травень 2017

Майстерні в школах - презентація результатів

червень 2017 

Національна конференція - підсумки першого циклу

Другий цикл Програми (2017-2018)

вересень - жовтень 2016

 

Конкурсний відбір тренерів для 2 циклу Програми

вересень- жовтень  2016

 

Конкурсний відбір шкіл для 2 циклу Програми

грудень 2017

 

Тренінг для тренерів 2 циклу Програми

1 лютого 2017

 

Конференція з нагоди відкриття 2 циклу Програми

лютий  2017

 

Тренінги для шкільних команд 

2-5 лютого, м.Київ

 

Тренери:Боярчук Ольга, Круп'як Андрій, Микитюк Людмила, Мелещенко Тетяна, Товстуха Анна 

 

Школи-учасниці:Авдіївська ЗОШ №6, Білозірська ЗОШ, Васильківська ЗОШ № 9, Ладанська гімназія, Шкарівська ЗОШ, Дніпрорудненська спеціалізована школа"Талант", Сумська ЗОШ №27, Конотопська гімназія, Сумська приватна гімназія "Просперітас"                                             

8-11 лютого, м.Львів

 

Тренери:  Боднар Ірина, Кідалова Наталія, Кравченко Надія,Ковтонюк Анатолій, Мартіянова Ольга, Присяжнюк Світлана, Ткачук Валентина

 

Школи-учасниці: НВК №16 м. Мелітополь, Новоукраїнський НВК-гімназія № 7, Черкаська ЗОШ №5, Школа І-ІІІ ступенів № 309 Дарницького району м. Києва, Баранівська гімназія, Вацлавпільська гімназія, "школа-дитячий садок" №6 м. Козятин, Новоселицька ЗОШ

13-16 лютого, м.Львів

 

Тренери: Вишняк Андрій, Герасим Наталія, Салівончик Оксана, Серняк Олег, Бур'янова Тетяна, Ломакіна Галина, Рибак Ірина, Філіпенко Тетяна

 

Школи-учасниці:Жидачівська початкова школа -гімназія ім.О.Партицького, Перечинська гімназія, Сарненський районний ліцей "Лідер", ЗОШ №23 м.Львова, ЗОШ №5 м.Чернівці, Бахмутська ЗОШ №24, Бритівська ЗОШ, Краматорська ЗОШ № 16, Селидівська загальноосвітня гімназія

20-23 лютого, м.Київ

 

Тренери: Арабаджи Світлана, Мирнінко Ірина, Овчаренко Олег, Данилюк Руслан, Залужний Андрій, Сухецька Ярина, Фомічов Олександр

 

Школи-учасниці: ЗОШ  №33 м.Вінниця, Зеленогірська ЗОШ, Каховська ЗОШ №4, Близнюківська ЗОШ, Зборівська гімназія ім. Р.Завадовича, Рівненський НВК №2 "Школа-Ліцей",  ЗОШ №28 м.Тернопіль, Червоноградська ЗОШ №12

25-28 лютого, м.Харків

 

Тренери: Королюк Світлана, Овчаренко Світлана, Целухіна Ірина, Власенко Іларіон, Зезюліна Катерина, Полівчак Оксана

 

Школи-учасниці: Мереф’янський медичний ліцей, Нещеретівська ЗОШ, Омельницький ліцей, Чугуївська ЗОШ №8, Володимирівський НВК-  гімназія «Успіх», ЗОШ  № 122 м.Кривий Ріг, Марганецька ЗОШ №3, Солонянська ЗОШ №1 

березень-квітень 2017

 

Перші майстерні у школах  - презентація програми, оцінка ситуації

травень - червень 2017

 

Майстерні в школах - розробка плану дій

серпень 2017 

 

Тренінг для тренерів 2 циклу Програми

вересень - листопад 2017

 

Майстерні в школах - запуск шкільних проектів, проміжний моніторинг змін

квітень 2018

 

Майстерні в школах - презентація результатів

червень 2018

 

Національна конференція - підсумки другого циклу Програми

Відповідальні за проект Наші контакти

Європейський Центр ім.Вергеланда

Contact information

Karl Johans gate 2,
NO 0154 Oslo, Norway

PHONE: +47 21 08 24 10
FAX: +47 21 08 24 11
MAIL: post@theewc.org