Діяльність Центру

План заходів

Пов’язано з: Demokratichna shkola

Графік проведення тренінгів, майстерень, конференцій та інших заходів у рамках Програми


Третій цикл Програми (2018-2019)

жовтень -листопад 2017

 

Конкурсний відбір шкіл для 3 циклу Програми

грудень 2017

 

Тренінг для тренерів 3 циклу Програми

30 січня 2018

 

Конференція з нагоди відкриття 3 циклу Програми

26 січня - 25 лютого 2018

 

Тренінги для шкільних команд 

26-29 січня, м.Київ

 

Тренери: Бугайчук Наталія, Дацько Ольга, Боднар Ірина, Світлана Овчаренко, Катя Зезюліна, Світлана Арабаджи, Гонтаренко Вікторія, Альона Глазкова

 

Школи-учасниці: Золотоніська загальноосвітня школа №3, Канівська гімназія ім. Івана Франка, Лосинівська загальноосвітня школа, Опорний заклад - гімназія Остерської міської ради Чернігівської області, КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.", Комунальний опорний навчальний заклад «Лихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Комунальний заклад "Верхівцевська середня загальноосвітня школа №2", Опорний навчальний заклад «Апостолівська загальноосвітня школа №1»

2-5 лютого, м.Львів

 

Тренери: Юля Єлфімова, Світлана Королюк, Дар’я Полтавська, Світлана Ніколаєнко, Бур’янова Тетяна, Бондар Оксана, Ткачук Валентина, Худенко Ольга

 

Школи-учасниці: Кременчуцький НВК «Загальноосвітня школа – позашкільний навчальний заклад»№2, «Шосткинський НВК:  спеціалізована школа –ліцей», Прилуцька гімназія №5 ім. В. Затолокіна, Глобинська загальноосвітня школа № 5, Первомайська загальноосвітня школа, Загальноосвітня школа с. Новоборисівки, Радісненська загальноосвітня школа, Вознесенська гімназія №1 

7-10 лютого, м.Львів

 

Тренери:Марія Ясеновська, Олег Овчаренко, Целухіна Ірина, Анна Товстуха, Кідалова Наталя, Надія Кравченко, Сергій Моїсеєв, Олена Данилова, Ольга Стребна

 

Школи-учасниці: Біляївський НВК загальноосвітня школа- дошкільний навчальний заклад, Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа № 5, Олексіївський НВК «загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад», Мелітопольська загальноосвітня школа №8, Каховська спеціалізована загальноосвітня школа №2, Гаврилівська ЗОШ Каланчацької селищної ради, Одеська загальноосвітня школа № 81, Первомайська гімназія № 3 

12-15 лютого, м.Львів

 

Тренери:Боярчук Ольга, Мелещенко Тетяна, Микитюк Людмила, Омельчук Наталя, Сіпєєв Віктор, Ломакіна Галина, Рибак Ірина, Філіпенко Тетяна

 

Школи-учасниці: Авдіївська загальноосвітня школа №6, Макарівський НВК "Загальноосвітня школа- природничо-математичний ліцей", Школа № 292 ім. гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва, Немішаївський НВК « Спеціалізована  школа», Спеціалізована авіаційно-технологічна школа №203 м.Києва, Дружківська загальноосвітня школа №17, Бахмутський НВК  "Загальноосвітня школа №11 - багатопрофільний ліцей", Українська загальноосвітня школа № 13 Селидівської міської ради, Васильківський НВК "Загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад" № 4

17-20 лютого, м.Львів

 

Тренери:Побережник Світлана, Салівончик Оксана, Зиль Володимир, Долід В'ячеслав, Круп’як Андрій, Серняк Олег, Фомічов Олександр, Герасим Наталія

 

Школи-учасниці: Верховинська загальноосвітня школа-інтернат, Вижницька загальноосвітня школа ім. Ю. Федьковича, Середня загальноосвітня школа с. Мошанець Кельменецького району Чернівецької області, Здолбунівська загальноосвітня школа №5 Здолбунівської районної ради, Підмихайлівський НВК Калуської районної ради, Навчально-виховне об'єднання № 23 м. Хмельницького, Спеціалізована загальноосвітня школа №27 ім. Дмитра Іваха м. Хмельницького, Новоград - Волинська загальносвітня школа №5

22-25 лютого, м.Львів

 

Тренери:Маркусь Наталія, Сухецька Ярина, Захар Ткачук, Андрій Мельник, Залужний Андрій, Полівчак Оксана, Данилюк Руслан, Бущак Ігор, Андрій Вишняк

 

Школи-учасниці: Опорний навчальний заклад "Дубівська загальноосвітня школа Ковельського району", Баївська загальноосвітня школа, НВК “Загальноосвітня школа -дошкільний навчальний заклад  с. Великі Гаї”, НВК Нововолинська спеціалізована школа №1, Оноківська загальноосвітня школа,  Волсвинська загальноосвітня школа, Підгородецька загальноосвітня школа,  Тур'я-Реметівська загальноосвітня школа 

березень-квітень 2018

 

Перші майстерні у школах - презентація Програми, оцінка ситуації

травень - червень 2018

 

Майстерні в школах - розробка плану дій

серпень 2018

 

Тренінг для тренерів 

вересень - листопад 2018

 

Майстерні в школах - запуск шкільних проектів, проміжний моніторинг змін

лютий- квітень 2019

 

Майстерні в школах - презентація результатів

червень 2019

 

Національна конференція – підсумки третього циклу Програми

 

Другий цикл Програми (2017-2018)

вересень - жовтень 2016

 

Конкурсний відбір тренерів для 2 циклу Програми

вересень- жовтень  2016

 

Конкурсний відбір шкіл для 2 циклу Програми

грудень 2016

 

Тренінг для тренерів 2 циклу Програми

1 лютого 2017

 

Конференція з нагоди відкриття 2 циклу Програми

лютий  2017

 

Тренінги для шкільних команд 

2-5 лютого, м.Київ

 

Тренери:Боярчук Ольга, Круп'як Андрій, Микитюк Людмила, Мелещенко Тетяна, Товстуха Анна 

 

Школи-учасниці:Авдіївська ЗОШ №6, Білозірська ЗОШ, Васильківська ЗОШ № 9, Ладанська гімназія, Шкарівська ЗОШ, Дніпрорудненська спеціалізована школа"Талант", Сумська ЗОШ №27, Конотопська гімназія, Сумська приватна гімназія "Просперітас"                                             

8-11 лютого, м.Львів

 

Тренери:  Боднар Ірина, Кідалова Наталія, Кравченко Надія,Ковтонюк Анатолій, Мартіянова Ольга, Присяжнюк Світлана, Ткачук Валентина

 

Школи-учасниці: НВК №16 м. Мелітополь, Новоукраїнський НВК-гімназія № 7, Черкаська ЗОШ №5, Школа І-ІІІ ступенів № 309 Дарницького району м. Києва, Баранівська гімназія, Вацлавпільська гімназія, "школа-дитячий садок" №6 м. Козятин, Новоселицька ЗОШ

13-16 лютого, м.Львів

 

Тренери: Вишняк Андрій, Герасим Наталія, Салівончик Оксана, Серняк Олег, Бур'янова Тетяна, Ломакіна Галина, Рибак Ірина, Філіпенко Тетяна

 

Школи-учасниці:Жидачівська початкова школа -гімназія ім.О.Партицького, Перечинська гімназія, Сарненський районний ліцей "Лідер", ЗОШ №23 м.Львова, ЗОШ №5 м.Чернівці, Бахмутська ЗОШ №24, Бритівська ЗОШ, Краматорська ЗОШ № 16, Селидівська загальноосвітня гімназія

20-23 лютого, м.Київ

 

Тренери: Арабаджи Світлана, Мирнінко Ірина, Овчаренко Олег, Данилюк Руслан, Залужний Андрій, Сухецька Ярина, Фомічов Олександр

 

Школи-учасниці: ЗОШ  №33 м.Вінниця, Зеленогірська ЗОШ, Каховська ЗОШ №4, Близнюківська ЗОШ, Зборівська гімназія ім. Р.Завадовича, Рівненський НВК №2 "Школа-Ліцей",  ЗОШ №28 м.Тернопіль, Червоноградська ЗОШ №12

25-28 лютого, м.Харків

 

Тренери: Королюк Світлана, Овчаренко Світлана, Целухіна Ірина, Власенко Іларіон, Зезюліна Катерина, Полівчак Оксана

 

Школи-учасниці: Мереф’янський медичний ліцей, Нещеретівська ЗОШ, Омельницький ліцей, Чугуївська ЗОШ №8, Володимирівський НВК-  гімназія «Успіх», ЗОШ  № 122 м.Кривий Ріг, Марганецька ЗОШ №3, Солонянська ЗОШ №1 

березень-квітень 2017

 

Перші майстерні у школах  - презентація програми, оцінка ситуації

травень - червень 2017

 

Майстерні в школах - розробка плану дій

серпень 2017 

 

Тренінг для тренерів 2 циклу Програми

вересень - листопад 2017

 

Майстерні в школах - запуск шкільних проектів, проміжний моніторинг змін

квітень 2018

 

Майстерні в школах - презентація результатів

червень 2018

 

Національна конференція - підсумки другого циклу Програми

 

Перший цикл Програми (2016-2017)

24 – 29 січня 2016

Тренінг для тренерів Всеукраїнської мережі Програми «Демократична школа», м.Львів

1 березня 2016 

Конференція з нагоди відкриття Програми в Міністерстві освіти та науки України, пр.Перемоги, 10, м.Київ; Онлайн-трансляція заходу 

 

Тренінги для шкільних команд 

2-5 березня 2016

Тренери: Олег Овчаренко, Людмила Дух, Ірина Целухіна, Світлана Ніколаєнко, Наталія Крат, Світлана Овчаренко Школи-учасниці: Дніпровокам'янка, Сєвєродонецьк, Миргород, Глухів, Черкаси, Носачів, Харків, Рубіжне. Місце проведення: м.Київ

7-10 березня 2016

Тренери:Тетяна Мелещенко, Людмила Микитюк, Ольга Боярчук, Лілія Гонюкова, Катерина Зезюліна, Тетяна Філіпенко, Ірина Рибак, Галина Ломакіна.  Школи-учасниці: Покровське, Маріуполь, Краматорськ, Слов'янськ, Славутич, Ірпінь, Ніжин, Десна. Місце проведення: м.Київ

14-17 березня 2016

Тренери: Ірина Боднар, Анатолій Ковтонюк, Світлана Присяжнюк, Андрій Мельник, Наталія Кідалова, Олена Арутюнян.  Школи-учасниці: Залізниця, Ковель, Житомир, Мелітополь, Кіровоград, Чорноморськ, Рівне, Гола Пристань. Місце проведення: м.Львів

19-22 березня 2016

Тренери: Андрій Залужний, Наталія Герасим, Оксана Полівчак, Ярина Сухецька, Віталій Півторак, Наталія Маркусь, Галина Проців, Андрій Вишняк. Школи-учасниці: Вінниця, Ужгород, Львів, Миколаїв, Полтава, Заліщики, Хмельницьк, Чернівці. Місце проведення: м.Львів                                                     

Майстерні у школах  - презентація програми, робота ініціативної групи з інструментом розвитку школи, оцінка ситуації

24-25 березня

−−

Носачів

11-12 квітня

−−

Львів

24-25 березня

−−

Десна

11-12 квітня

−−

Чернівці

26-27 березня

−−

Миргород

12-13 квітня

−−

Глухів

27-28 березня

−−

Залізниця

12-13 квітня

−−

Чорноморськ

28-29 березня

−−

Славутич

13-14 квітня

−−

Слов'янськ

29-30 березня

−−

Дніпровокам'янка

14-15 квітня

−−

Заліщики

29-30 березня

−−

Рубіжне

15-16 квітня

−−

Черкаси

29-30 березня

−−

Рівне

19-20 квітня

−−

Житомир

30-31 березня 

−−

Ужгород

20-21 квітня 

−−

Полтава

31 березня-1 квітня

−−

Ковель

20-21 квітня 

−−

Вінниця

31 березня-1 квітня

−−

Харків

25-26 квітня

−−

Гола Пристань

31 березня-1 квітня

−−

Ніжин

25-26 квітня

−−

Ірпінь

31 березня-1 квітня

−−

Краматорськ

25-26 квітня

−−

Миколаїв

5-6 квітня

−−

Кіровоград

28-29 квітня

−−

Мелітополь

5-6 квітня

−−

Хмельницьк

 

−−

Покровське

8-9 квітня

−−

Сєвєродонецьк

 7-8 квітня

−−

Маріуполь

травень-червень 2016

Майстерні в школах - розробка плану дій

15-20 серпня 2016

Тренінг для тренерів

вересень-жовтень 2016

Майстерні в школах - запуск шкільних проектів

листопад - лютий 2016

Майстерні в школах - проміжний моніторинг змін

квітень-травень 2017

Майстерні в школах - презентація результатів

червень 2017 

Національна конференція - підсумки першого циклу

Related articles


Відповідальні за проект Наші контакти

Contact information

Karl Johans gate 2,
NO 0154 Oslo, Norway

PHONE: +47 21 08 24 10
FAX: +47 21 08 24 11
MAIL: post@theewc.org